ZWILLING Peněženka s kleštičkami na nehty TWINOX® bytové doplňky

ZWILLING Peněženka s kleštičkami na nehty TWINOX®

Cena: 2429.00 CK

Peněženka TWINOX® je vyrobena z pravé hovězí kůže v černé barvě. Její klasický design ocení především muži, kteří mají rádi jednoduchou eleganci a kvalitní materiály a dokonalé řemeslné zpracování.

Samozřejmostí jsou praktické přihrádky z kůže na kreditní karty či vizitky, oddělené přihrádky na bankovky a kapsa na drobné mince se zavíráním na patent. Součástí peněženky TWINOX® jsou však také ultra tenké kleštičky na nehty TWIN® S z kvalitní matné nerezové oceli, které dělají tuto peněženku jedinečnou.

Peněženka TWINOX® ve stručnosti

 • Pánská peněženka z pravé hovězí kůže
 • Standardní rozměry 12 x 9,5 cm
 • Šest přihrádek na platební karty či vizitky
 • Jedna kapsa na osobní doklady
 • Tři skryté přihrádky
 • Dvě přihrádky na bankovky
 • Kapsa na drobné mince
 • Ultra tenké kleštičky na nehty TWIN® S značky ZWILLING
 • Nástroje prémiové série TWINOX® od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels představují harmonické spojení špičkového dílenského zpracování a nejlepší nerezové oceli odolné vůči korozi. Můžete s nimi bez obav pracovat i v místnostech a zemích s větší vlhkostí vzduchu. Saténově matný povrch nástrojů je velmi příjemný na dotyk, díky promyšlenému designu jsou praktické pro použití a krásné pro oko.

  V obsáhlém sortimentu série TWINOX® naleznete nůžky na nehty i kůži, kleštičky na nehty, kleště na nehty či kůži, kadeřnické nůžky, různé druhy pinzet či nezbytné nástroje pro manikúru. TWINOX® je tou nejlepší možnou péčí o vaše ruce. Značka ZWILLING je celosvětovým synonymem kvality a zárukou dlouhé životnosti výrobků.

  ZWILLING Peněženka s kleštičkami na nehty TWINOX® eshop >>  Další zboží:

  ZWILLING Dámská peněženka s pilníkem a pinzetou TWINOX® hnědorůžová

  ZWILLING Dámská peněženka s pilníkem a pinzetou TWINOX® hnědorůžová

  Dámská peněženka s pilníkem a pinzetou TWINOX® hnědorůžová obsahuje: 1x peněženku 1x pilník 1x pinzetuDámská peněženka TWINOX® je vyrobena z pravé hovězí kůže, v trendové růžovohnědé barvě. Její klasický design ocení předev.. zjistit více >>
  ZWILLING Dámská peněženka s pilníkem a pinzetou TWINOX® černá

  ZWILLING Dámská peněženka s pilníkem a pinzetou TWINOX® černá

  Dámská peněženka s pilníkem a pinzetou TWINOX® černá obsahuje: 1x peněženku 1x pilník 1x pinzetuDámská peněženka TWINOX® je vyrobena z pravé hovězí kůže v elegantní černé barvě. Její klasický design ocení především ženy, kter.. zjistit více >>