ZWILLING Sada nožů s blokem a ocílkou 7dílná TWIN® 1731 bytové doplňky

ZWILLING Sada nožů s blokem a ocílkou 7dílná TWIN® 1731

Cena: 65949.00 CK

Sada nožů s blokem a ocílkou TWIN® 1731 obsahuje:

 • 1x špikovací nůž TWIN® 1731, délka čepele 10 cm, č. výr.: ZW31860101
 • 1x nůž na maso TWIN® 1731, délka čepele 20 cm, č. výr.: ZW31860201
 • 1x kuchařský nůž TWIN® 1731, délka čepele 20 cm, č. výr.: ZW31861201
 • 1x nůž na chléb TWIN® 1731, délka čepele 20 cm, č. výr.: ZW31866201
 • 1x nůž Santoku TWIN® 1731, délka čepele 18 cm, č. výr.: ZW31867181
 • 1x ocílka TWIN® 1731, délka čepele 23 cm, č. výr.: ZW32574230
 • 1x magnetický blok na nože z jasanového dřeva TWIN® 1731, č. výr.: ZW31880100

 • Série nožů nové generaceTWIN® 1731 decentně spojuje osvědčené a testované postupy s moderními technologiemi. Jde o jedny z nejkvalitnějších nožů světa s tvrdostí cca 60 HRC podle Rockwella, které v pravém slova smyslu okouzlují harmonickou souhrou inovace a designu. Kombinují high-tech výrobu a ruční zpracování. Lze v nich objevit bohaté zkušenosti a tradici značky, avšak v nové interpretaci. Série TWIN® 1731 přímo hmatatelně spojuje mistrovství kování, materiál a formu.

  Série TWIN® 1731

 • Nejvyšší produktová řada značky ZWILLING
 • Rukojeť z ebenového dřeva Makassar
 • Ostří v sobě mísí japonskou a evropskou kulturu krájení
 • Vynikající ergonomie
 • Jedinečná geometrie záštity Pro Touch pro pohodlnější, přesné a bezpečné ovládání
 • Inovativní klínovitý tvar čepele
 • Exkluzivní vysoce výkonná ocel Cronidur 30
 • FRIODUR® - čepel kalená mrazem
 • SIGMAFORGE® - kovaný z jednoho kusu
 • Tvrdost cca 60 HRC podle Rockwella
 • Ručně broušené
 • Kontrola ostří laserem
 • Doživotní záruka na výrobní vady čepele
 • Nože nejsou vhodné pro umývání v myčce nádobí
 • Použité technologie a materiály

  Pro dosažení dokonalé ostrosti a trvanlivosti ostří je k výrobě nožů řady TWIN® 1731 použita ocel Cronidur 30, která byla původně vyvinuta speciálně pro letecký průmysl. Společnost ZWILING J. A. Henckels je jediný výrobce, který pro výrobu nožů používá tento unikátní druh oceli. Ocel Cronidur 30 je cca 100 x odolnější proti korozi než ocel standardní a je extrémně tvrdá. Kombinace vynikajícího know-how v oblasti zpracování nerezové oceli a použití hodnotných materiálů přináší skutečnou radost při použití nože řady TWIN® 1731.

  Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi.

  Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení.

  Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání.

  Záštita Pro Touch je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy a zajišťuje přesné a bezpečné ovládání nože. Kování na záštitě u nožů TWIN® 1731 plynule přechází do horní části rikasa pro ještě pohodlnější úchop.

  Ergonomická rukojeť je vyrobena z olejovaného dřeva eben Makassar. Kombinuje inovaci a design tím nejsmyslnějším způsobem. Ebenové dřevo je velmi vzácné, tvrdé a stabilní i ve vlhkém prostředí, není však vhodné pro mytí v myčce nádobí.

  Krásný vzhled rukojeti podtrhuje speciálně konstruovaná stopka nože, která je viditelná pouze zespodu. Dokonalé slícování jednotlivých částí navíc brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy.

  Série nožů značky ZWILLING od milánského architekta a designéra Matteo Thuna svými čistými tvary a kvalitou zaujmou nejen milovníky a znalce nožů, ale především uživatele, kteří oceňují výjimečnost, požadují nejlepší možnou kvalitu a rozumí designu.

  Broušení nožů ZWILLING

  Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série TWIN® 1731 doporučujeme: brusné kameny TWIN Finishing Stone Pro a TWIN Stone Pro nebo ocílku s vrstvou karbidu wolframu 23 cm TWIN® 1731. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels do Německa. V případě potřeby můžeme také doporučit n

  ZWILLING Sada nožů s blokem a ocílkou 7dílná TWIN® 1731 eshop >>  Další zboží:

  Emile Henry Miska čtvercová bílá Flour

  Emile Henry Miska čtvercová bílá Flour

  Miska čtvercová je svým tvarem předurčená na podávání italského krému zabaglione, využít ji samozřejmě lze na jakékoliv zapékané pokrmy. Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upé.. zjistit více >>
  Emile Henry Kulatá forma smetanová Linen Ø 30,5 cm

  Emile Henry Kulatá forma smetanová Linen Ø 30,5 cm

  Kulatá forma Emil Henry umožnuje vyrobit najednou osm kousků nadýchaného pečiva. Je ideální pro přípravu malých chlebových bulek, housek nebo klasických tvarohových buchet. Glazovaná keramika spodního dílu i víka vytváří přesně tu správnou vlhkost,.. zjistit více >>
  WÜSTHOF Blok na nože dřevěný na 9 kusů černý

  WÜSTHOF Blok na nože dřevěný na 9 kusů černý

  Vhodný pro: 6x nůž, 1x vidlička na maso, 1x ocílka, 1x nůžkyBlok na nože z jasanového dřeva německé společnosti WÜSTHOF nabízí místo pro 6 nožů, vidličku na maso, ocílku a nůžky. Nože jsou díky bloku chráněny před otupením a přitom stále po ruce na kuchyňské l.. zjistit více >>
  WÜSTHOF Skládací pouzdro na 6 kusů se zavíráním na cvočky

  WÜSTHOF Skládací pouzdro na 6 kusů se zavíráním na cvočky

  Skládací pouzdro na nože Vyrobeno z omyvatelné syntetiky Určeno pro až šest dílů Pro nože do max. délky čepele 26 cm Zapíná se na dva cvočky Logo značky na přední straně Poznámka: I v pouzdru doporučujeme používat chráni.. zjistit více >>
  Eva Solo Nepřilnavá pánev 24 cm White Line

  Eva Solo Nepřilnavá pánev 24 cm White Line

  Krásná série bílého keramického nádobí White Line dánské společnosti Eva Solo prozáří každou kuchyni. Vyjímat se bude jak v klasické dřevěné kuchyni, tak i v moderním interiéru. Jde o další vysoce funkční nádobí v exkluzivním esteticky vydařeném designu z dílny ná.. zjistit více >>